The World of Hans Zimmer tour

MAAILMA SUURIM FILMIMUUSIKA SHOW TULEB EESTISSE!

Maailmas enim auhinnatud filmimuusikalooja Hans Zimmeri ainulaadne kontsertetendus “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” jõuab Baltic Music Groupi vahendusel Baltimaadesse. Tallinnas saab seda võimsat kontserti näha 28.oktoobril 2024 Unibet Arenal; Riias 27.oktoobril Arēna Rīgal ja Vilniuses 26.oktoobril Aviations Group Arenal.

Hans Zimmerit peetakse maailma filmimuusika virtuoosiks ja tema looming on saanud paljude tuntud filmide ikooniliseks osaks. Zimmer on kuulus oma ainulaadse stiili poolest ning tema muusika on emotsionaalne ja kaasahaarav. Võimas, kaunis, dramaatiline hingemattev, liigutav – nii on kirjeldatud armastatud maestro muusikat.

Suurejooneline show “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” pakub võimalust kogeda filmimuusikalooja Hans Zimmeri unikaalset muusikat täiesti uues võtmes. Sellel tuuril kogu maailmas, sealhulgas ka Eestis, esietenduv kontsert tuleb tõeliselt võimas, viies vaatajad erakordsele muusikalisele rännakule, mille jooksul on laval üle saja artisti: koor, orkester ja kümne tippmuusiku osalusega bänd.

Showelementidena näeb kogu lavaseina suurustel videoekraanidel stseene filmidest, mis muudab elamuse eriliseks, sulatades otse vaatajate silme all filmikunsti ja Hans Zimmeri erakordse muusika imeliseks tervikuks. Laval on helilooja sõprade armee, sealhulgas mitmed muusikud, kes osalesid Zimmeri loomingut kasutanud filmide muusika salvestamisel. Hans Zimmerit ennast laval ei näe, ta osaleb etenduses kuraatori ja muusikajuhi rollis.

“The World of Hans Zimmer” puhul on tegemist ainsa Zimmeri muusika produktsiooniga maailmas, mille on loonud ja mille läbiviimist juhendab Hans Zimmer isiklikult. Kõik seaded koori, orkestri ja bändi esitustele on loodud maestro enda poolt. Uue suurkontserdi alapealkiri “Uus Mõõde” viitab aga sellele, et Hans Zimmer teeb oma äärmiselt mitmekesisest partituuride kollektsioonist “The World of Hans Zimmer – A New Dimension”-i jaoks täiesti uue valiku.

Hans Zimmer on loonud muusikat rohkem kui 500 projektile, mis on maailma kinokassadele sisse toonud enam kui 28 miljardit dollarit. Oma suurepärase loomingu eest on Zimmerit tunnustatud kahe Oscari auhinnaga, kolme Kuldgloobusega, nelja Grammyga, Ameerika Muusikaauhinnaga ja Tony auhinnaga. Tema tööde hulgas on tuntud teosed nagu “Dune”, James Bondi klassika “No Time To Die”, “Tähtedevaheline” (“Interstellar)”, “Võimatu Missioon” (“Mission Impossible”), ”Gladiaator”, “Õhuke punane joon”, “Viimane samurai”, “12 aastat ori”, “Blade Runner 2049” (koos Benjamin Wallfischiga) ja “Dunkirk”, samuti hiljutised filmihelid, sealhulgas “Top Gun: Maverick”, “Imepärane naine 1984” ja palju muud. Hiljuti võitis Hans Zimmer Oscari auhinna parima filmimuusika eest filmile “Dune”. Aastal 2019 lõi Zimmer “Lõvikuninga” live-actioni uusversiooni muusika, mille eest ta teenis Grammy nominatsiooni parima filmiheliriba eest visuaalse meedia kategoorias.

AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius

26 oktoober 2024

Arēna Rīga

27 oktoober 2024

Unibet Arena, Tallinn

28 oktoober 2024

Uudised

Videod

Sündmuse galerii

Kuula ja naudi

Raadiosaated

No recordings available.

Üritust toetavad

Toetajate eripakkumised

MEIE MUUD TEGEMISED