The World of Hans Zimmer New Dimension LIETUVOJE

PASIDIDŽIAUSIAS PASAULIO FILMŲ MUZIKOS ŠOU ATKELIAUJA Į LIETUVĄ!

Pasaulio labiausiai apdovanoto filmų muzikos kompozitoriaus Hans Zimmer unikalus koncertinis spektaklis „The World of Hans Zimmer – A New Dimension“ pasiekia Baltijos šalis per Baltic Music Group. Vilniuje šį įspūdingą koncertą galėsime išvysti 2024 m. spalio 26 d. Aviations Group Arenoje.

Hans Zimmer yra laikomas pasaulio filmų muzikos virtuozu, o jo kūriniai tapo daugelio žinomų filmų ikoninėmis dalimis. Zimmer garsėja savo unikaliu stiliumi, o jo muzika yra emocinga ir įtraukianti. Galinga, graži, dramatiška, kvapą gniaužianti, jaudinanti – būtent taip apibūdinama mylimo meistro muzika.

Didybės šou „The World of Hans Zimmer – A New Dimension“ suteikia galimybę patirti filmų muzikos kompozitoriaus Hans Zimmer unikalią muziką visiškai nauju požiūriu. Šiame ture visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą, pirmą kartą pristatomas koncertas bus tikrai galingas, nukelsiantis žiūrovus į neįprastą muzikinę kelionę, kurios metu scenoje pasirodys daugiau nei šimtas atlikėjų: choras, orkestras ir grupė, susidedanti iš dešimties aukščiausio lygio muzikantų.

Spektaklio elementai apima visą scenos sieną dengiančius videoekranus, kuriuose bus rodomos filmų scenos, taip suteikiant ypatingą patirtį, kurioje tiesiai žiūrovų akyse susilieja kino menas ir Hans Zimmer nepakartojama muzika į stebuklingą visumą. Scenoje pasirodys kompozitoriaus draugų armija, įskaitant daugelį muzikantų, dalyvavusių filmuose, kuriuose buvo naudojama Zimmer muzika. Hans Zimmer pats scenoje nepasirodys, jis dalyvaus spektaklyje kaip kuratorius ir muzikos vadovas.

„The World of Hans Zimmer“ yra vienintelė pasaulyje Zimmer muzikos produkcija, kurią sukūrė ir kurios įgyvendinimą asmeniškai vadovauja pats Hans Zimmer. Visi aranžuotės chorui, orkestrui ir grupei sukurti pats maestro. Naujojo didžiojo koncerto papildomas pavadinimas „Naujas Matmuo“ signalizuoja, kad Hans Zimmer iš savo itin įvairaus partitūrų rinkinio „The World of Hans Zimmer – A New Dimension“ parinks visiškai naują dainų sąrašą.

Hans Zimmer sukūrė muziką daugiau nei 500 projektams, kurie pasaulio kino kasose surinko daugiau nei 28 milijardus dolerių. Už savo nuostabų kūrybą Zimmer buvo apdovanotas dviem „Oskarais“, trimis „Auksiniais Gaubliais“, keturiais „Grammy“, Amerikos Muzikos apdovanojimu ir „Tony“ apdovanojimu. Tarp jo darbų yra tokie žinomi kūriniai kaip „Dune“, Džeimso Bondo klasika „No Time To Die“, „Tarp žvaigždžių“ („Interstellar“), „Neįmanoma misija“ („Mission Impossible“), „Gladiatorius“, „Plona raudona linija“, „Paskutinis samurajus“, „12 metų vergovėje“, „Blade Runner 2049“ (kartu su Benjaminu Wallfischu) ir „Dunkirk“, taip pat naujausi filmų garso takeliai, įskaitant „Top Gun: Maverick“, „Nuostabi moteris 1984“ ir daug kitų. Neseniai Hans Zimmer laimėjo „Oskarą“ už geriausią filmo muziką filmui „Dune“. 2019 m. Zimmer sukūrė muziką „Liūto karaliaus“ gyvų veikėjų naujai versijai, už kurią buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui geriausio filmo garso takelio kategorijoje vizualiajai medijai.

AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius

26 oktoober 2024

Uudised

Videod

Sündmuse galerii

Kuula ja naudi

Raadiosaated

No recordings available.

Üritust toetavad

Toetajate eripakkumised

MEIE MUUD TEGEMISED