Baltic Music Group

Baltic Music Group on üks suurimaid ja vanimaid meelelahutusettevõtteid Balti riikides. Juba algusest peale, alates meie loomisest 1990. aastast oleme pühendunud muusikatalentide arendamisele, kvaliteetse muusika produtseerimisele ja erakordsete elamuste pakkumisele meie publikule.

Meie teekond algas üle kolme aastakümne tagasi, kui väike grupp muusikaentusiaste otsustas tuua Balti muusikamaastikule uut hingamist. Tänaseks oleme kasvanud märkimisväärseks jõuks, mis hõlmab artistide produtseerimist, salvestusstuudioid, uue muusika kirjutamist, elavat muusikat, ööklubisid, tuuritamist ja palju muud.

Meie kogemustepagasisse kuuluvad tuhanded kontserdid ja sündmused nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka kaugemal. Oleme töötanud koos maailmakuulsate artistidega nagu Christina Aguilera, Alice Cooper, Kylie Minogue, Michael Jackson, The Rolling Stones, The Scorpions ja Tina Turner, pakkudes meeldejäävaid elamusi miljonitele inimestele.

Meie eesmärk on jätkata muusikamaailma rikastamist, tuues esile uusi talente ja pakkudes kvaliteetset meelelahutust. Oleme pühendunud jätkusuutlikkusele ja kogukonna heaolu toetamisele, uskudes, et muusikal on jõud ühendada inimesi üle maailma.

MEIE MUUD TEGEMISED