The World of Hans Zimmer New Dimension Eestis

MAAILMA SUURIM FILMIMUUSIKA SHOW TULEB EESTISSE!

Maailmas enim auhinnatud filmimuusikalooja Hans Zimmeri ainulaadne kontsertetendus “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” jõuab Baltic Music Groupi vahendusel Baltimaadesse. Tallinnas saab seda võimsat kontserti näha 28.oktoobril 2024 Unibet Arenal.

Hans Zimmerit peetakse maailma filmimuusika virtuoosiks ja tema looming on saanud paljude tuntud filmide ikooniliseks osaks. Zimmer on kuulus oma ainulaadse stiili poolest ning tema muusika on emotsionaalne ja kaasahaarav. Võimas, kaunis, dramaatiline hingemattev, liigutav – nii on kirjeldatud armastatud maestro muusikat.

Suurejooneline show “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” pakub võimalust kogeda filmimuusikalooja Hans Zimmeri unikaalset muusikat täiesti uues võtmes. Sellel tuuril kogu maailmas, sealhulgas ka Eestis, esietenduv kontsert tuleb tõeliselt võimas, viies vaatajad erakordsele muusikalisele rännakule, mille jooksul on laval üle saja artisti: koor, orkester ja kümne tippmuusiku osalusega bänd.

Showelementidena näeb kogu lavaseina suurustel videoekraanidel stseene filmidest, mis muudab elamuse eriliseks, sulatades otse vaatajate silme all filmikunsti ja Hans Zimmeri erakordse muusika imeliseks tervikuks. Laval on helilooja sõprade armee, sealhulgas mitmed muusikud, kes osalesid Zimmeri loomingut kasutanud filmide muusika salvestamisel. Hans Zimmerit ennast laval ei näe, ta osaleb etenduses kuraatori ja muusikajuhi rollis.

“The World of Hans Zimmer” puhul on tegemist ainsa Zimmeri muusika produktsiooniga maailmas, mille on loonud ja mille läbiviimist juhendab Hans Zimmer isiklikult. Kõik seaded koori, orkestri ja bändi esitustele on loodud maestro enda poolt. Uue suurkontserdi alapealkiri “Uus Mõõde” viitab aga sellele, et Hans Zimmer teeb oma äärmiselt mitmekesisest partituuride kollektsioonist “The World of Hans Zimmer – A New Dimension”-i jaoks täiesti uue valiku.

Hans Zimmer on loonud muusikat rohkem kui 500 projektile, mis on maailma kinokassadele sisse toonud enam kui 28 miljardit dollarit. Oma suurepärase loomingu eest on Zimmerit tunnustatud kahe Oscari auhinnaga, kolme Kuldgloobusega, nelja Grammyga, Ameerika Muusikaauhinnaga ja Tony auhinnaga. Tema tööde hulgas on tuntud teosed nagu “Dune”, James Bondi klassika “No Time To Die”, “Tähtedevaheline” (“Interstellar)”, “Võimatu Missioon” (“Mission Impossible”), ”Gladiaator”, “Õhuke punane joon”, “Viimane samurai”, “12 aastat ori”, “Blade Runner 2049” (koos Benjamin Wallfischiga) ja “Dunkirk”, samuti hiljutised filmihelid, sealhulgas “Top Gun: Maverick”, “Imepärane naine 1984” ja palju muud. Hiljuti võitis Hans Zimmer Oscari auhinna parima filmimuusika eest filmile “Dune”. Aastal 2019 lõi Zimmer “Lõvikuninga” live-actioni uusversiooni muusika, mille eest ta teenis Grammy nominatsiooni parima filmiheliriba eest visuaalse meedia kategoorias.

Unibet Arena, Tallinn

28 oktoober 2024

SÜNDMUSE AJAKAVA:
19.00 Unibet Arena uksed avatakse
20.00 Show algus

PILETITE INFO
Kõik kontserdile müüdud piletid (termopaberil väljastatud piletid ja e-piletid) omavad unikaalset triipkoodi. PIletiga sissepääs on ühekordne. Kõik piletid on kordumatud ning skaneeritakse Unibet Arenale sisenemisel. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ei saa seda piletit teistkordseks sisenemiseks kasutada.

SISSEPÄÄSUDE JA KOHTADE INFO
https://www.unibetarena.ee/kulastajale/kasulik-teave/sissepaas-ja-liikumine/

VIP GOLD piletitega sissepääs B1 pääslast

RATASTOOLIS KÜLASTAJATEL palume sissepääsuks majja kasutada pääslat B1, mille kõrval asub ka lift, millega on võimalik liikuda hoone teistele tasanditele. Ratastoolis külastajatele asuvad spetsiaalsed ratastoolikohad saali I tasandil, sektorite 102-103 taga.
Ratastoolikohtadele müüakse spetsiaalseid ratastoolipileteid, mis võimaldavad ratastoolis külastajal siseneda üritusele koos saatjaga, kellel ei ole tarvis osta täiendavat pääset. Saatjale on ette nähtud seisukoht ratastoolis külastaja kõrval.
Nimetatud sissepääse, parkimiskohti ning ratastoolikohti saalis näeb Unibet Arena plaanilt  siin: https://www.unibetarena.ee/kulastajale/kasulik-teave/ratastool/

PALUME MEELES PIDADA, ET PILETITE VÕLTSIMINE VÕI TEADLIK KOPEERIMINE NING NENDE KASUTAMINE KONTSERDIALALE SISENEMISEKS ON EBASEADUSLIK NING KARISTATAV!
Korraldaja ei soovita osta sebrapileteid käest kätte või erinevatel edasimüügiplatvormidel! Kehtiva pileti saab vaid Piletilevist.

NB!
Kontserdile sisenemisel nõustub kontserdikülastaja, et kontserdil, kui avalikul üritusel, võidakse flmitada ja pildistada ning kinnitab, et materjali võib kasutada kontserdikülastajale tasu maksmata kommertslikel eesmärkidel nii otseülekandes kui ka hilisemates erinevates videoformaatides ja fotogaleriides.

LIIKLUS JA PARKIMINE
Soovitame sündmusele saabumiseks kasutada keskkonnasõbralikke liikumisvõimalusi – ühistransport, jalgratas, tõukeratas või, sõltuvalt lähtepunkti kaugusest, jalgsi.

Unibet Arena ees asuvasse Haabersti peatusesse toovad ühistranspordivahendid. Regulaarselt liiguvad kesklinnast hallini bussid nr 8, 41 ja 41B (Balti jaam) ning 22, 42 ja 46 (Vabaduse väljak) ning liinibuss nr 112. Samuti liigub Haabersti peatusest ka ööbuss nr 92.
Tutvu ühistranspordi võimalustega: https://transport.tallinn.ee/

Ratta ja tõukerattaga tulijatele rataste rentimise ja parkimise info:
https://www.visittallinn.ee/est/k%C3%BClastaja/planeeri/liikumine-tallinnas/rattad

Parkimisvõimalused autoga tulijatele leiab mugavalt otse Unibet Arena külgedelt ja eest; samuti jäävad lähedusse kõrvalasuvate kaubanduskeskuste parklad. Unibet Arena majaesine parkla on osaliselt tasuline (tsoon EP211), Paldiski maantee poole jääv parkimisala on tasuta. Küljeparklad on samuti tasulised (tsoon AT8). Parkimisel palume jälgida vastavat märgistust!

Ratastooliga liiklejatele on B1 pääsla kõrval kaks parkimiskohta.

Sõltuvalt ürituse eripärast ja mastaapsusest on osad Unibet Arena ümbritsevad parklad osaliselt või täielikult suletud. Et sõiduk saaks kindlasti mugavalt pargitud, palume aegsasti kohale tulla.

KEELATUD ESEMED
Kontserdialale on keelatud kaasa võtta:
* Oma söök ja jook
* Pudelid, purgid jm nõud
Vihmavarjud
Matkaseljakotid
Professionaalne foto-, audio- ja videosalvestustehnika (nt ärakeeratava obejktiiviga fotoaparaadid)
* Go-Pro kaamerad, selfie-stickid, droonid
* Tahvel-  ja sülearvutid
* Plakatid, bännerid ja lipud
* Tuli- ja külmrelvad, pürotehnika, raketid, säraküünlad, ketid, süstlad, vilkuvad laserpulgad, ohtlikud ained ja esemed
Alkohol  ja narkootikumid
Loomad
Jalgrattad, lapsevankrid, rulluisud, rulad, motokiivrid, matka- ja klapptoolid, taburetid
* Suured pagasid ja esemed
Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.

SOOVITUSED:
VARU AEGA! Tule varakult ja arvesta ajavaruga, et rahulikult enda istekoht leida. Arvesta, et aega kulub ka peale kontserti lahkudes.

Kui oled juba Eesti pealinna külastamas, tutvu ka Tallinna vaatamisväärsustega, mille kohta leiad infot siit:
https://www.puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/topp-vaatamisvaarsused-tallinnas

Mõeldes meie keskkonnale, julgustame sind valima keskkonnasõbralikku transporti, järgima prügi sorteerimist ja teisi jätkusuutlikke valikuid nii kontserdikülastuse ajal kui väljaspool seda.
visitestonia.com

MEELDIVAT KONTSERDIELAMUST!

Baltic Music Group

Uudised

Videod

Sündmuse galerii

Kuula ja naudi

Raadiosaated

No recordings available.

Üritust toetavad

Toetajate eripakkumised

MEIE MUUD TEGEMISED