SCORPIONS SUUR VABAÕHUKONTSERT TALLINNA LAULUVÄLJAKUL

Rockmuusika sümbol, Scorpions, astub järgmisel suvel üles Tallinna Lauluväljakul.

Scorpions, võimsa hard rocki ja klassikaliste rockballaadide meistrid, esinevad oma maailmaturnee osana Tallinna Lauluväljakul 17. juunil. Scorpions, kes viimati Eestis esines kümme aastat tagasi, pakub teile oma seni võimsaimat live-etendust.

Peaaegu 60 aastat maailma muusikalaval olles on Scorpions olnud üks ajastu suuri ikoone. Bänd on jätnud tugeva jälje heavy metal’ile, hard rock’ile, glam metal’ile ja soft rock’ile. Scorpions on inspireerinud oma muusika ja stiiliga paljusid tänaseid rockstaare.

Järgmise suve esimese suure välikontserdi piletid tulevad müügile 9. detsembril Piletilevis.

Pika nimekirja hittidest, muljetavaldavatest maailmaturneedest ja aastakümnete pikkusest edukast stuudiotööst on Scorpions saanud bändiks, mis ühendab põlvkondi ja meelitab aina rohkem nooremaid muusikasõpru.

Oma debüütalbumist Lonesome Crow (1972) kuni selle aasta Rock Believer’ini on Scorpions välja andnud üheksateist albumit, mida on müüdud peaaegu 120 miljonit eksemplari, muutes nad üheks enimmüüdud rockartistiks.

Bändi suurim kommertsedu saavutus, ‘Wind of Change’ albumilt Crazy World (1990), on üks maailma enimmüüdud laule, millel on üle 14 miljoni koopia müüdud kogu maailmas. ‘Wind of Change’, ‘Still Loving You’, ‘Send Me an Angel’ ja ‘Rock You Like a Hurricane’ on kõik muusikamaailma üldtunnustatud hümnid ja nende ajastu tipphetked. Scorpions loodi Saksamaal 1965. aastal kitarrist Rudolf Schenkri poolt. Klaus Meine liitus bändiga mõni aasta hiljem ja just tema unikaalne hääl teeb bändi laulud nii äratuntavaks.

Piletid:

the-scorpions.com/tour/

visitestonia.com

MEIE MUUD TEGEMISED