“The World of Hans Zimmer – A New Dimension” Latvijā

PASAULES LIELĀKAIS FILMU MUZIKĀLAIS ŠOVS IENĀK LATVIJĀ!

Pasaulē visvairāk apbalvotais filmu mūzikas komponists Hanss Zimmer ar unikālo koncertuzvedumu “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” ierodas Baltijā, pateicoties Baltic Music Group. Rīgā šo iespaidīgo koncertu varēs apmeklēt 27. oktobrī Arēnā Rīga.

Hansu Zimmer uzskata par pasaules filmu mūzikas virtuozu, un viņa darbi ir kļuvuši par daudzu slavenu filmu ikonisku sastāvdaļu. Zimmer ir slavens ar savu unikālo stilu, un viņa mūzika ir emocionāli aizraujoša un piesaistoša. Spēcīga, skaista, dramatiska, elpu aizraujoša, aizkustinoša – tā ir aprakstīta mīļotā meistara mūzika.

Grandiozais šovs “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” piedāvā iespēju pieredzēt filmu mūzikas komponista Hansa Zimmera unikālo mūziku pilnīgi jaunā veidā. Šajā tūrē visā pasaulē, ieskaitot Latviju, pirmizrādītais koncerts būs patiešām iespaidīgs, aizvedot skatītājus izcilā muzikālā ceļojumā, kurā uz skatuves būs vairāk nekā simts mākslinieku: koris, orķestris un desmit top mūziķu piedalīta grupa.

Šova elementi ietver visu skatuves sienu aizņemjošus videoekrānus ar ainām no filmām, kas padara piedzīvojumu īpašu, saplūdinot tieši skatītāju acu priekšā filmu mākslu un Hansa Zimmera izcilo mūziku brīnišķīgā veselumā. Uz skatuves būs komponista draugu armija, ieskaitot vairākus mūziķus, kas piedalījušies Zimmera mūzikas izmantošanā filmu skaņu ierakstos. Hanss Zimmer pats uz skatuves neredzēs; viņš piedalās izrādē kā kurators un muzikālais vadītājs.

“The World of Hans Zimmer” ir vienīgā Zimmera mūzikas produkcija pasaulē, kuru ir radījis un kuras izpildījumu personīgi vadījis pats Hanss Zimmer. Visi aranžējumi korim, orķestrim un grupai ir radīti meistara paša rokām. Jaunā superkoncerta apakšvirsraksts “Jauns Izmērs” norāda, ka Hanss Zimmer savai plašajai partitūru kolekcijai “The World of Hans Zimmer – A New Dimension” ir izveidojis pilnīgi jaunu izlasi.

Hanss Zimmer ir radījis mūziku vairāk nekā 500 projektiem, kas pasaules kino kasēs ir ienesuši vairāk nekā 28 miljardus dolāru. Par savu izcilu darbu Zimmer ir saņēmis divas Oskara balvas, trīs Zelta Globusus, četrus Grammy, Amerikas Mūzikas balvu un Tonija balvu.

Arēna Rīga

27 October 2024

News

Videos

Event gallery

Listen & Enjoy

Radio broadcasts

No recordings available.

OUR OTHER PROJECTS