Rokkstaar Uriah Heep esineb oma 50. sünnipäeva maailmatuuri raames Eestis

-
Maailma vanimate ja nimekaimate rokkmuusika tegijate reas seisev Uriah Heep sai 50. aastaseks. 15. novembril 2022 esineb üle põlvkondade kestev muusikalegend Alexela Kontserdimajas.
Maailmale sellised rokihümnid nagu "Lady in Black", "Gypsy" ja "Easy Living" andnud bänd on 50 tegutsemisaasta jooksul loonud 24 stuudioalbumit, müünud 45 miljonit plaati ning astunud lavalaudadele üle 4000 korra. Artist on üks vanimaid siiani aktiivselt tuuritav rokkbänd maailmas ning bändi liidri Mick Boxi sõnul on nad suutnud murda põlvkondadevahelisi barjääre nähes oma kontsertidel ka palju noori.

Uriah Heep lubab anda Eestis kolmetunnise mammutkontserdi, millel tuleb esitusele bändi absoluutne paremik läbi viie aastakümne.

Uriah Heep sündis 1969. aastal Londonis ning oli neil aastatel rokkmuusika maastiku lätete juures koos Led Zeppelini, Black Sabbathi ja Deep Purple-iga. Just seda nelikut peetakse heavy metali ja hard- ja progeroki pioneerideks.


Bänd on kogu oma karjääri jooksul olnud äärmiselt viljakas laululooja. Alates 1970. aasta debüütalbumist "...Very 'Eavy ... Very 'Umble" kuni 2018. aasta "Living the Dream" on nad hoidnud kindlat omanäolist ja stiilipuhast rokijoont. Artist on hiljutistes avaldustes öelnud, et peagi ilmutavad nad oma 25. stuudioalbumi.


Tallinna kontserdi piletid tulevad eelmüüki 3. detsembrist Piletilevis. Viimati esines Uriah Heep Eestis 2018. aastal täismajale.

Artisti koduleht:
www.uriah-heep.com

FB event: https://fb.me/e/1eK9RCFRL

Piletid saab siitAdd a comment

Email again: